RN73H1JTTD1133C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1133C25
JLCPCB Part #
C4280431
Description
-55℃~+155℃ 100mW 113kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS