SG73G1JTTD33R2D
MFR.Part #
SG73G1JTTD33R2D
JLCPCB Part #
C7310167
Description
-55℃~+155℃ 33.2Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS