RN73R1JTTD1911F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD1911F10
JLCPCB Part #
C4300862
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS