TLR2BDTD18L0F75
MFR.Part #
TLR2BDTD18L0F75
JLCPCB Part #
C4024434
Description
-65℃~+170℃ 18mΩ 500mW ±1% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS