RN731JTTD2703F50
MFR.Part #
RN731JTTD2703F50
JLCPCB Part #
C4258362
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS