RN73H1JTTD11R7F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD11R7F50
JLCPCB Part #
C3963151
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS