RN73R2ETTD1241C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1241C25
JLCPCB Part #
C2610043
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS