RN73R1JTTD1331B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1331B50
JLCPCB Part #
C4080957
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS