RK73H1HTTC2R40F
MFR.Part #
RK73H1HTTC2R40F
JLCPCB Part #
C2575340
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS