SG73S2ETTD3243F
MFR.Part #
SG73S2ETTD3243F
JLCPCB Part #
C3924339
Description
-55℃~+155℃ 324kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS