RN73R1JTTD1332B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1332B50
JLCPCB Part #
C2517793
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.3kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS