RN73H2ATTD7150A05
MFR.Part #
RN73H2ATTD7150A05
JLCPCB Part #
C3987519
Description
-55℃~+155℃ 125mW 715Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS