RN73R1JTTD1261B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1261B25
JLCPCB Part #
C2508249
Description
-55℃~+155℃ 1.26kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS