SG73P2BTTD5363F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2BTTD5363F
JLCPCB Part #
C4002918
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 536kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS