SG73W2HTTE333M
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73W2HTTE333M
JLCPCB Part #
C3913855
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 750mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS