WK73R1JTTD1913F
MFR.Part #
WK73R1JTTD1913F
JLCPCB Part #
C4213059
Package
SMD,1.6x0.8mm
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1.6x0.8mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS