RN73R1ETTP9202F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP9202F25
JLCPCB Part #
C2499978
Description
-55℃~+155℃ 63mW 92kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS