RN73R1JTTD1640D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD1640D100
JLCPCB Part #
C2495379
Description
-55℃~+155℃ 100mW 164Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS