SG73G1JTTD2212D
MFR.Part #
SG73G1JTTD2212D
JLCPCB Part #
C5893536
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS