RC0402FR-07560RP
MFR.Part #
RC0402FR-07560RP
JLCPCB Part #
C6263587
Description
-55℃~+155℃ 560Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS