RK73H1ETTP9310F
MFR.Part #
RK73H1ETTP9310F
JLCPCB Part #
C830271
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 931Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS