RN73R1ETTP7230B10
MFR.Part #
RN73R1ETTP7230B10
JLCPCB Part #
C4212022
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 723Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS