SR732HTTE1R07F
MFR.Part #
SR732HTTE1R07F
JLCPCB Part #
C2600977
Package
2010
Description
-55℃~+150℃ 1.07Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS