RE0402DRE071K3L
MFR.Part #
RE0402DRE071K3L
JLCPCB Part #
C851913
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS