SG73P2ERTTD61R9F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD61R9F
JLCPCB Part #
C6295617
Description
-55℃~+155℃ 61.9Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS