RC0402FR-07130KP
MFR.Part #
RC0402FR-07130KP
JLCPCB Part #
C6637365
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS