RN73R1ETTP6041C10
MFR.Part #
RN73R1ETTP6041C10
JLCPCB Part #
C2552501
Description
-55℃~+155℃ 6.04kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS