RK73G1ETTP3000F
MFR.Part #
RK73G1ETTP3000F
JLCPCB Part #
C4226703
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS