SG73P2ETTD2431F
MFR.Part #
SG73P2ETTD2431F
JLCPCB Part #
C4301848
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS