RN731JTTD4370D100
MFR.Part #
RN731JTTD4370D100
JLCPCB Part #
C4095875
Description
-55℃~+155℃ 437Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS