HV73V2ATTD4753D
MFR.Part #
HV73V2ATTD4753D
JLCPCB Part #
C4016465
Description
-55℃~+155℃ 250mW 475kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS