RN73R1ETTP5602F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP5602F25
JLCPCB Part #
C3982695
Description
-55℃~+155℃ 56kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS