RN73H1JTTD61R2F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD61R2F25
JLCPCB Part #
C4111490
Description
-55℃~+155℃ 100mW 61.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS