RN73H1JTTD1760A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1760A10
JLCPCB Part #
C4235600
Description
100mW 176Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS