RN732BTTD7151A10
MFR.Part #
RN732BTTD7151A10
JLCPCB Part #
C4157791
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.15kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS