RN73R1ETTP5360D50
MFR.Part #
RN73R1ETTP5360D50
JLCPCB Part #
C2500770
Description
-55℃~+155℃ 536Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS