SR732BTTD2R61F
MFR.Part #
SR732BTTD2R61F
JLCPCB Part #
C2599736
Description
-55℃~+150℃ 2.61Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS