RN73H1JTTD2640C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2640C10
JLCPCB Part #
C3971667
Description
-55℃~+155℃ 100mW 264Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS