RN73H2ATTD2050C10
MFR.Part #
RN73H2ATTD2050C10
JLCPCB Part #
C2568636
Description
125mW 205Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS