RN73R1ETTP4300F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP4300F25
JLCPCB Part #
C4010362
Description
-55℃~+155℃ 430Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS