RK73B2ETTD4R3J
MFR.Part #
RK73B2ETTD4R3J
JLCPCB Part #
C2575835
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS