RN731ETTP43R2D50
MFR.Part #
RN731ETTP43R2D50
JLCPCB Part #
C6277119
Description
-55℃~+155℃ 43.2Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS