RN73H1ETTP91R0B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP91R0B10
JLCPCB Part #
C2555814
Description
-55℃~+155℃ 63mW 91Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS