RN73H2ETTD29R8C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD29R8C25
JLCPCB Part #
C4066210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 29.8Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS