RK73G1JRTTD1912D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD1912D
JLCPCB Part #
C6270337
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS