RN73R1ETTP3601F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP3601F25
JLCPCB Part #
C2500733
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS