RG1005V-6340-P-T1
MFR.Part #
RG1005V-6340-P-T1
JLCPCB Part #
C3943831
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 634Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS