RN73R1ETTP2842F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP2842F25
JLCPCB Part #
C4338803
Description
-55℃~+155℃ 28.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS