SG73S1ETTP12R4F
MFR.Part #
SG73S1ETTP12R4F
JLCPCB Part #
C4165858
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS