RN732BTTD1210B50
MFR.Part #
RN732BTTD1210B50
JLCPCB Part #
C4096827
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS